designburo.pl

Masaz

Masaz

Masaż to świetna forma relaksu, pozwalająca na pełne rozluźnienie mięśni oraz ogólne wyciszenie organizmu. Tego typu zabieg nie tylko odpręża ale także ma działanie lecznicze. W jaki sposób masaż działa na nasze ciało? Przede wszystkim pod wpływem intensywnego i mocnego dotyku, poprawia się ukrwienie skóry oraz krążenie.jakie oc wybrać To z kolei korzystnie wpływa na dotlenienie organizmu. Szybciej krążąca krew pozwala także wydalić z organizmu szkodliwe toksyny, oczyszcza także pory.

Masaż to także ratunek dla obolałych i spiętych mięśni. Panie dbające o skórę i młody wygląd z pewnością docenią działanie masażu. Regularne korzystanie z tego typu zabiegów znacznie poprawi wygląd i kondycję skóry. Masaż świetnie redukuje cellulit, uelastyczniając i napinając skórę. To także świetny sposób na poprawienie sobie humoru. Podczas masażu w organizmie wzrasta poziom endorfin, zwanych hormonami szczęścia. Decydując się na masaż, w pierwszej kolejności warto zapoznać się z jego rodzajami. Najbardziej znaną formą zabiegu jest masaż klasyczny, który zneutralizuje napięcie w mięśniach oraz poprawi nasze samopoczucie. Jeśli chcemy wygładzić skórę, redukując poziom tkanki tłuszczowej oraz cellulit, warto zdecydować się na drenaż limfatyczny lub dość bolesny, jednak bardzo skuteczny, masaż bańką chińską.

Dla osób marzących o chwili relaksu, idealnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z masażu czekoladą, gorącymi kamieniami lub atromatycznymi olejkami, które nie tylko ukoją zmysły ale także zadbają o kondycję skóry, poprawiając jej nawilżenie.

Artykuł dzięki: