designburo.pl

jak zrobic naturalne kosmetyki do wlosow

jak zrobic naturalne kosmetyki do wlosow

Trener Siła i klimatyzacja Mark Ginther wnosi kondycji da się utrzymać dłużej niż kilka tygodni w najdłuższym, a więc jakaś forma periodyzacji jest niezbędna do pomyślnego klimatyzacji.

Podstawowe liniowe periodyzacja często obejmuje trzy fazy: przygotowawczą, konkurencja, i przejścia. Jednakże, istnieje wiele innych rodzajów periodyzacją.

Energy Systems

jak zrobic naturalne kosmetyki do wlosow

Podczas liceum czytałem artykuł wyjaśniający, w jaki sposób różne rodzaje podnoszenie ciężarów może prowadzić do siły. zasilania lub wytrzymałości mięśni. To mnie trochę mylić, bo pomyślałem, że zapaśnik potrzebne wszystkie trzy atrybuty. Nie jestem pewien, kiedy dowiedziałem się o różnicy między sportów tlenowych i beztlenowych. Pojęcie to było trochę mylące też, bo nie pamiętam ciężko oddychając i czując funt serca po zapasach. A jednak, zapasy nie było naprawdę jak działa kilka mil. Obejmował on siłę i moc. Podczas początku nowego tysiąclecia, Dowiedziałem się też walka z trzech systemów energetycznych i jak je szkolić.

System ATP zapewnia enwergy przez około 0-15 sekund. System gliko-mlekowego dostarcza energię do około 15 sekund do 2 minut. System aerobic zapewnia energię na 2 minuty i poza nią. Byłem jeszcze trochę zdezorientowany, bo trwa mecz liceum przez sześć minut. Ale nie są to sześć minut ciągłej stabilnej działalności państwowej. Wrestling mecz jest naznaczona wieloma potężnymi wybuchami aktywności. Więc, zapasy zużywa więcej energii z pierwszych dwóch systemów i jest zdecydowanie aerobowe. I wiedząc, że pozwala na odpowiednio przeszkolić.

Bardzo dobry artykuł natknąłem Mike Frey był Cardiovascular Szkolenie dla Wrestlers. W drugiej części tego artykułu pisze, „Gwizdek spalił kończącą pierwszym okresie swojego meczu. Kołatania serca i ledwie można oddychać. Ty zostały uruchomione 2 mile codziennie tak samo, jak trener i tata powiedział, się.
Artykuł dzięki: